Microsoft Azure

Naši zákazníci, kteří pracují s Microsoft Azure

Jsme certifikovaní specialisté společnosti Microsoft

Další informace ve videu

Azure – server v cloudu

Svět IT se mění tak rychle, že pokud si dnes pořídíte nějakou technologii nebo aplikaci, už zítra je k dispozici novější a lepší řešení. Podobné je to i se servery. Hardware i software serverů se neustále vyvíjí a když k tomu připočítáme často se měnící potřeby uživatelů, není lehké vlastní servery udržet bezpečné, aktuální a v ideální konfiguraci. Firmy a organizace proto stále častěji přesouvají část nebo i celé serverové řešení do cloudu.

K nejzajímavějším a nejkomplexnějším platformám pro virtuální servery patří zcela určitě Microsoft Azure. Je to bezpečná a spolehlivá služba s dostupností více než 99,9 % provozovaná v desítkách datacentrech na většině kontinentech světa. Tuto platformu využívají jak malé organizace, tak i mezinárodní korporace jako Coca-Cola, BMW, Samsung, HP a další.

Výhody virtuálního serverového řešení v cloudu

  • Získáte smysluplné, prověřené a cenově dostupné prostředí vhodné pro malé organizace i velké nadnárodní korporace.
  • Platíte jen za služby, které skutečně potřebujete. Ty jsou navíc neustále automaticky aktualizovány. Je to levnější než nákup, upgrade a provozování vlastního serveru.
  • Ušetříte část kapacity IT specialisty, kterého standardně potřebujete, aby se staral o chod a náročnou údržbu vlastního serveru.
  • Ušetříte za elektrickou energii. Energie na provoz vlastního serveru a jeho chlazení stojí průměrně 25 tis. Kč ročně.
  • Můžete fungovat i hybridně. Necháte si stávající server a Azure využijete například k zálohování, výhodnému e-mailovému řešení nebo pro různé serverové aplikace.
  • GDPR O.K. Odpovídá standardům GDPR pro uložení dat na území Evropské unie.
  • Získáte pro svá data bezpečnost, o kterou se starají tisíce odborníků po celém světě.
  • Můžete využít více než stovku výhodných serverových aplikací pro zvýšení efektivity vaší společnosti bez potřeby jejich instalace.
  • Můžete ho jednoduše rozšiřovat a škálovat podle potřeby, a dokonce i automaticky podle momentálního zatížení uživateli.

Jak to řešíte u vás? Máte vlastní server nebo využíváte cloudové služby? I tady platí, že pro různé organizace, se hodí různá řešení. Pro někoho může být výhodné mít data na svém serveru a do cloudu umístit pouze emailové řešení a zálohy. Pro jiné může být výhodnější přesunout do cloudu kompletní agendu. I s tím vám virtuální server pomůže, toto řešení je tak variabilní, že se zcela přizpůsobí vašim individuálním potřebám.

Zjistěte s námi, jaké řešení je nejvhodnější právě pro vás. Mohli byste přechodem do cloudu ušetřit? Mohli byste zefektivnit procesy a lépe využít kapacitu vašich klíčových odborníků? Využijte naší bezplatné konzultace. Je to pohodlné, nic vás to nestojí a získáte mnoho inspirace a zajímavých informací.

Vyplňte formulář a my se vám ozveme
nebo se můžete ozvat vy nám:

info@mepatek.cz
číslo +420 417 534 621