Microsoft Office 365

Naši zákazníci, kteří pracují na Office 365

Jsme certifikovaní specialisté společnosti Microsoft

Další informace ve videu

Online kancelář Office 365

Pracujete v kancelářských aplikacích jako Word, Excel, Powerpoint apod? Posuňte se s námi na novou úroveň komunikace. Pokud ještě nevyužíváte Office 365, máme pro vás řešení, které vám ušetří čas, peníze a usnadní práci.

Office 365 je totiž opravdová online kancelář. Nejsou to jen aplikace, které znáte z běžných Microsoft Office, ale celý systém včetně úložného prostoru, e-mailového řešení, video konferencí, webinářů nebo oběhu a schvalování dokumentů. Vše chytře propojeno pro spolupráci odkudkoli. Díky variabilitě licenčních plánů se hodí pro jednotlivce, malé společnosti i velké korporace.

V čem je ten rozdíl?

  • Za licence platíte měsíčně. Můžete jejich počet díky tomu jednoduše navyšovat či snižovat podle aktuální potřeby tak, jak lidé přichází a odchází. Peníze, které leží v zaplacených licencích na počítačích někde ve skladu, jsou díky Office 365 minulostí.
  • Každý uživatel může svoji licenci využít až na pěti zařízeních, takže například Outlook, Word, Excel i videokonference v telefonu nebo tabletu jsou pro všechny samozřejmostí.
  • S vašimi pobočkami, externisty, kolegy na homeoffice i zákazníky můžete komunikovat jednoduše přes video schůzky plánované přímo z Outlooku nebo přes online chat. Budete mít vše pod kontrolou a ušetříte spoustu času stráveného na cestách mezi schůzkami a poradách, na které se musí všichni pravidelně sjíždět.
  • Součástí Office 365 je i řešení pro online webináře, které jsou trendem v komunikaci se stávajícími i potenciálními zákazníky.
  • Přístupy k dokumentům můžete nastavit přesně podle potřeb firemní hierarchie.
  • Vaše e-maily budou mít tu nejaktuálnější ochranu před kybernetickými útoky garantovanou specialisty ze společnosti Microsoft.
  • Data, informace a dokumenty mezi sebou sdílíte bezpečně, jednoduše a na všech běžných platformách jako Windows, iOS, Android atd.
  • Dokumenty můžete pomocí nastavených pravomocí jednoduše a online schvalovat napříč celou organizací.
  • Získáte také řadu nových aplikací pro zvýšení efektivity.

V rámci bezplatné konzultace vám pomůžeme prověřit, jaké konkrétní výhody by Office 365 přineslo pro vaši společnost. Podíváme se, jak u vás pracujete s dokumenty a jaké aplikace k tomu využíváte. Podle toho vám připravíme řešení, které podpoří vaši práci a zvýší efektivitu.

Budujete moderní a konkurenceschopnou organizaci? Zajímáte se o to, jak efektivně využít váš čas i čas vašich klíčových kolegů? Ozvěte se nám. Objednejte si nezávaznou konzultaci, která vám již sama o sobě přinese mnoho inspirace a zajímavých informací.

Microsoft Office 365 ZDARMA na 6 měsíců

Vyplňte formulář a my se vám ozveme nebo se můžete
ozvat vy nám:

obchod@mepatek.cz
číslo +420 773 578 923