Reference

Vytvořili jsme platformu pro placené webináře

Akademie práva s.r.o.

Pro advokátní kancelář jsme vytvořili platformu pro prezentaci, přihlašování a vysílání placených webinářů. Platforma je připravena pro automatické generování faktur a implementaci platební brány.

Redesign stránek pro advokátní kancelář

AK HAVEN

Provedli jsme Redesign stávajících web stránek advokátní kanceláře AK HAVEN. Stránky jsme postavili na nové bezpečné platformě umožňující jednodušší administrativu a snadné rozšíření v budoucnosti. Vytvořili jsme grafický návrh, zjednodušili strukturu informací a vložili obsah dodaný klientem.

Zvýšili jsme kybernetickou bezpečnost

Teplo Klášterec s.r.o.

Analyzovali jsme kybernetickou a informační bezpečnost u zákazníka. Navrhli jsme sadu technických a organizačních opatření, asistovali jsme při jejich zavádění a dohlížíme na jejich dodržování. Pravidelně provádíme penetrační testy, abychom se přesvědčili, jak fungují.

Stránky SBD a e-magazín Infopanel

Stavební bytové družstvo Praha

Vytvořili jsme nové stránky https://www.sbdpraha.cz/, navrhli a vytvořili e-magazín Infopanel. Propojili jsme zachytávací stránky s e-mailingovým nástrojem. Nastavili jsme měření návštěvnosti a monitorujeme dostupnost a bezpečnostní hrozby. Stavební bytové družstvo Praha lépe komunikuje se svými klienty a převedlo tištěný magazín do elektronické podoby.

Navyšujeme kapacitu IT oddělení dle aktuální potřeby zákazníka

Personna International CZ s.r.o.

Internímu týmu IT techniků zákazníka pomáháme s realizací rozsáhlejších projektů. Zákazníkovi šetříme mzdové náklady tím, že pružně rozšiřujeme jeho kapacity IT oddělení dle aktuální potřeby v rámci konkrétních projektů.

Během pěti let ušetříme 60 % nákladů na servery

Městská energie s.r.o.

Navrhli jsme a realizujeme přesun serverové infrastruktury do cloudu Microsoft Azure a Microsoft 365. Zákazník tím získává výrazně vyšší zabezpečení dat a v průběhu pěti let ušetří 60 % nákladů na provoz vlastních serverů.

Webová aplikace na míru klientovi usnadnila proces obchodu

ČEZ Bytové domy s.r.o.

Vytvořili jsme internetovou aplikaci pro získávání a zpracování obchodních příležitostí v oblasti technologií pro úsporu energií. Zefektivnili jsme náklady na marketing a ušetřili jsme obchodníkům čas na komunikaci se zákazníky.

Šetříme klientovi čas, aby se mohl věnovat svému podnikání

EDAAT, s.r.o.

Komunikovali jsme jménem klienta s dodavatelem ICT služeb v souvislosti se zavedením technických opatření k zajištění kybernetické bezpečnosti. Zajistili jsme, aby klient dostal správnou službu v dohodnutém rozsahu a při tom se mohl plně věnovat svému podnikání.

Pro skupinu developerů jsme vytvořili platformu pro prodej bytů

Sdružení firem SBD Praha, COOP development, MAXIMA Reality

Vytvořili jsme platformu pro družstevní bytovou výstavbu https://www.bydlenisprirodou.cz. Pro jednotlivé projekty jsme vytvořili aplikaci pro výběr a rezervace bytů. Pomocí zachytávacích stránek se zákazníkovi zvýšila návštěvnost a zlevnily se mu náklady na prodej bytů.

Zvýhodněné Office 365 jsou bezpečnější a šetří peníze

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, p.o.

Pro konzervatoř v Teplicích integrujeme a spravujeme služby Office 365. Náš zákazník díky tomu využívá zvýhodněné licence pro školství, může pružně měnit jejich počet a jeho data i e-maily jsou bezpečnější.


Strana 1 z 4