Reference

Provedli jsme redesign stránek Rezidence RoSa

RoSa Management s.r.o.

Převedli jsme stránky https://www.rezidencerosa.cz/ do nového, uživatelsky příjemného prostředí, přidali stránky nové Rezidence RoSa v Liberci, upravili strukturu obsahu a zachytávacích stránek.

Prezentace stavební společnosti

NEPRO stavební a.s.

Vytvořili jsme novou prezentaci https://www.neprostavebni.cz/, kterou spravujeme a rozšiřujeme o nové produkty. Nastavili jsme měření návštěvnosti, monitoring, doplnili aplikaci pro správu referencí a hledání zaměstnanců. NEPRO stavební a.s. může prezentovat své stavby a produkty online.

Nové stránky DPU Revit

DPU REVIT s.r.o.

Vytvořili jsme prezentaci https://dpurevit.cz, připravili prostředí pro webináře a správu referencí. Nastavili jsme měření návštěvnosti a doplnili zachytávací stránky. Stránky jsou propojené s CRM systémem. Vše monitorujeme a zajišťujeme dostupnost a bezpečnost. Zákazníkovi se rozšířila možnost vzdělávat své klienty on-line pomocí webinářů a zachytávat potenciální zákazníky přímo do CRM.

Stránky pro dodavatele fotofoltaických elektráren

Skypartners, s.r.o.

Pro dodavatele fotovoltaických elektráren jsme vytvořili stránky https://www.skypartners.cz/ se zachytávacími stránkami pro jednotlivé produkty.

Naše aplikace pomáhá řídit zakázky ve stavební firmě

NEPRO stavební a.s.

Navrhli jsme a vytvořili internetovou aplikaci pro řízení zakázek stavební výroby. Zakázky jsme dostali pod kontrolu a zefektivnili jsme přenos informací mezi výrobou a ekonomickým oddělením. Pravidelný monitoring a dostatek informací dnes šetří náklady na realizaci zakázek.

Chytře navrženou kabeláží jsme zasíťovali výrobní halu

Trivium Packaging Czech Republic s.r.o.

Navrhli a realizovali jsme rozsáhlou strukturovanou kabeláž v nově postavené výrobní hale. Novou kabeláž jsme propojili se stávající sítí a rozvodná místa jsme opatřili optickými spoji.

Vyhodnotili jsme bezpečnostní rizika a navrhli opatření

Penax - Petr Sýba s.r.o.

Provedli jsme analýzu kybernetické bezpečnosti infrastruktury IT, vyhodnotili rizika a navrhli opatření.

Chráníme data zálohováním a replikací s využitím Microsoft Azure

NEPRO stavební a.s.

Nastavili jsme a monitorujeme zálohování infrastruktury do virtuálního prostředí Microsoft AZURE. Zákazníkovi tak výrazně snižujeme riziko ztráty dat při výpadku vlastních serverů nebo při napadení hackery.

Naše aplikace má pod kontrolou reklamace z celého světa

CzechPak Manufacturing, s.r.o.

Navrhli jsme a vytvořili mezinárodně fungující aplikaci pro evidenci reklamací a incidentů. Zákazník má díky aplikaci a automatickým notifikacím absolutní kontrolu nad reklamacemi a procesem jejich řešení.

Zavedli jsme službu Microsoft 365 pro bezpečné ukládání dat

Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, p.o.

Původní nebezpečné ukládání důležitých dat na lokálních discích a poštu z veřejných serverů jsme spolu se správou a kontrolou stanic převedli do virtuální služby Microsoft 365. Zákazníkovi jsme vytvořili bezpečný systém pro ukládání dat, poštovní server pro spolehlivou komunikaci a ušetřili jsme mu prostředky za pořízení vlastního serveru.


Strana 2 z 4