Reference

Zajišťujeme bezpečnost a spolehlivost IT infrastruktury

NEPRO stavební a.s.

Spravujeme bezpečnou IT infrastrukturu a poskytujeme komplexní podporu uživatelů. Zákazníkovi zajišťujeme bezproblémový chod rozsáhlé sítě v několika budovách v různých městech včetně externích přístupů pracovníků v terénu.

Naše aplikace zlepšuje komunikaci se zákazníky

Nora a.s.

Na základě obchodního procesu jsme navrhli a vytvořili aplikaci pro obchodní zástupce, která přímo komunikuje s ERP systémem klienta. Aplikace pomáhá obchodníkům optimalizovat komunikaci se zákazníky a zvyšuje tím efektivitu jejich práce.

Stabilní poštovní služby a rozšířená interní komunikace s Office 365

Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace

Poštovní schránky klienta jsme kompletně převedli do Office 365. Kromě řady benefitů jako zvýhodněná cena licencí pro školství nebo zvýšená bezpečnost dat, využívá klient Office 365 pro vytváření týmů v jednotlivých třídách, učení formou zábavy v Minecraft for Education a větší zapojení žáků v infrastrukturách.

Pružně budujeme a upravujeme strukturovanou kabeláž

Personna International CZ s.r.o.

Na základě individuální poptávky realizujeme dodávky strukturované kabeláže. Upravujeme připojení při přesunech výrobních zařízení a instalujeme nové přípojky dle aktuálních potřeb zákazníka. Šetříme tak kapacitu jeho interního IT oddělení pro práci na dlouhodobých projektech a údržbě stávající infrastruktury.

Omezili jsme riziko výpadků a zvýšili bezpečnost

Stavebniny HAVI s.r.o.

Zajišťujeme chod serverů, infrastruktury a klíčových systémů, včetně prodejního software. Zákazníkovi jsme snížili riziko výpadků a zajistili profesionální ochranu dat před vnějším napadením.

Komplexně řešíme rozvoj a správu IT

DPU Revit s.r.o.

Navrhli jsme infrastrukturu IT s využitím Microsoft Azure. Zajišťujeme komplexní správu IT a technickou podporu uživatelů. Zákazník nám plně předal dohled nad IT a může se díky tomu plně věnovat svému podnikání.

Vytvořili jsme nové možnosti týmové práce s Office 365

Solidní domy s.r.o.

Převedli jsme soubory a poštovní služby z G Suite do Office 365. Zákazník získal nové možnosti sdílení, týmové spolupráce a vyšší zabezpečení dat.

Zvýšili jsme odolnost portálu eLogistika.cz

Logistika online s.r.o.

Analyzovali jsme zpravodajský portál eLogistika.cz a přesunuli jsme některé části do Microsoft Azure. Umožnili jsme tak bezproblémový chod portálu i při vysoké návštěvnosti.

Navrhli jsme a instalovali chytrou strukturovanou kabeláž

NEPRO stavební a.s.

Navrhli jsme optimální variantu strukturované kabeláže dle aktuální potřeby zákazníka. Díky množství variabilních prvků nebude mít ani v budoucnosti problémy při změnách nebo rozšíření kapacity.

Každý rok šetříme 40 % prostředků na provoz serveru

DPU Revit s.r.o.

Přesunuli jsme data z dosluhujícího fyzického serveru umístěného u zákazníka do Microsoft Azure, nastavili zálohování, zabezpečení a monitoring. Zákazníkovi každý rok šetříme 40 % prostředků na pořízení a provoz vlastního serveru.


Strana 3 z 4