Kdy
17. 9. 2020
9:00 - 17:00

Kde
Mepatek s.r.o.

Cena
0,00 Kč

nahrávám mapu....

Finanční řízení malých a středních firem

Ing. Oto Křivanec
Absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze, kde od roku 2018 i přednáší. Daňový poradce s dlouholetou praxí. Již více než stovce majitelů firem pomohl vybudovat efektivní systém finančního řízení.


Finanční řízení malých a středních firem

Chtěli byste se naplno věnovat svému podnikání a mít snadno pod kontrolou své firemní finance?

Chcete vidět reálné příklady, jak jednoduše řídí peněžní toky zkušení finanční ředitelé?

Často potkáváme podnikatele, kteří jsou úspěšní v oboru svého podnikání, ale na druhé straně jim občas chybí hotové peníze, jejich lidé utrácejí způsobem, jakým by to oni sami nikdy nedělali nebo nemají v aktuálním čase dostatek informací pro správné rozhodování. Řídit utrácení peněz je přitom minimálně stejně důležité jako jejich vydělávání.

Přijďte se naučit, jak vybudovat ekonomický systém, který vás nebude obtěžovat, a přitom vám ukáže všechno, co pro finanční řízení firmy potřebujete.

 

Obsah školení

Školení je sestaveno speciálně pro majitele, jednatele a ředitele malých a středních firem. Ukážeme vám celou řadu užitečných a srozumitelných nástrojů, které vám pomohou mít vaše finanční toky pod kontrolou. Po našem školení si budete umět správně nastavit finanční reporty, pochopíte, jak se buduje hodnota společnosti, jak připravit smysluplný finanční plán a jak mít pod kontrolou utrácení peněz napříč společností.

Program

  1. Co plánovat a proč ve firemních financích
  2. Srozumitelné nástroje finančního řízení
  3. Cash flow aneb Jak to že máme zisk a nemáme peníze
  4. Jaká je hodnota moji společnosti a co ji ovlivňuje
  5. Kudy peníze z firmy mizí a jak to dostat pod kontrolu

Registrace

Rezervace jsou uzavřeny.