Bezpečnost ict

Naši zákazníci, se kterými řešíme bezpečnost ICTKybernetická bezpečnost ICT

Už jste někdy zažili hackerský útok? Možná, že ano, a ani o tom nevíte. Pravděpodobně jste už slyšeli o vydírání (ransomware), podvodu (phishing) či zneužití počítače (malware, cryptomining).

Stále častěji takovým útokům čelí malé a střední firmy, úřady, zdravotnická zařízení a školy. Tyto organizace totiž věnují ochraně ICT menší pozornost než velké korporace a bývají proto snadnějším cílem.

U nás, ve společnosti Mepatek, problematiku kybernetické bezpečnosti pečlivě sledujeme a díky zkušenostem víme, jak bezpečnost výrazně zvýšit pomocí několika jednoduchých kroků.

Test chování zaměstnanců

Vyzkoušejte, jak se vaši zaměstnanci budou chovat, když jim přijde simulovaný podvodný e-mail. Možná budete překvapení. jak málo z nich zareaguje správně.

Školení kybernetické bezpečnosti pro uživatele

Vzdělejte své zaměstnance. Pár dobrých návyků a povědomí o tom, jak kybernetický útok vzniká může zachytit většinu problémů ještě před tím, než vzniknou.

Kontrola bezpečnostních standardů

Nechejte si zkontrolovat bezpečnostní standardy vašeho IT. Dozvíte se, kde máte slabá místa vašeho zabezpečení a jak je správně odstranit.