Účetnictví

Naši zákazníci
Externí účetnictví a finanční řízení firem

Pomáháme podnikatelům jako jste vy. Vedeme a auditujeme účetnictví, optimalizujeme daně, nastavujeme procesy finančního řízení a zastupujeme je na úřadech.

Soustřeďte se na své podnikání a starosti s účtováním nechejte na nás.
Je to komfortní a získáte tím řadu výhod.

Jsme levnější než vlastní účetní

Ušetříte za mzdu, za pravidelná školení, za účetní software, hardware i pracovní místo.

Finanční řízení firem

Abyste mohli využívat všechny nástroje finančního řízení, nemusíte hned zaměstnávat finančního ředitele. Dostaňte finance pod kontrolu s námi. Pomůžeme vám při nastavení procesů, chytrého reportingu i s jednáním na úřadech a v bankách.

Srozumitelný klientský portál

Ať jste kdekoli, informace o vaší ekonomice máte neustále sebou v jednoduchém a srozumitelném rozhraní webové a mobilní aplikace

Daňové poradenství

S daněmi si nelámejte hlavu. Naši daňoví poradci si s nimi poradí. Daňovou optimalizací vám ušetříme starosti a často i peníze. Nechejte si poradit a plaťte skutečně jen to, co musíte.

Za případnou chybu ručíme v plné výši

Jsme dobře pojištění. V případě, že bychom něco popletli, nahradíme celou škodu. Váš zaměstnanec ručí jen čtyř a půl násobkem mzdy

S úřady komunikujeme my

Rozumíme řeči úředníků na finančních úřadech i správách sociálního zabezpečení. Chápeme, že vám to bude chybět, ale na úřady místo vás chodím

Nejčastější dotazy

Máme obavy někomu předat originály všech dokladů. Přece jen jsou to důležité dokumenty. Nemůžeme o ně například někde po cestě přijít?

V žádném případě. Originály dokladů nepotřebujeme. Nám stačí oskenované a elektronicky zaslané kopie. Originály zůstávají vždy zcela pod vaší kontrolou.

Vaše firma sídlí v Teplicích, jak spolu budeme komunikovat? Chápu, že doklady si budeme posílat, ale občas přece jen potřebujeme něco prokonzultovat osobně.

Je to snadné. V případě potřeby za vámi přijedeme, ale s našimi klienty máme vyzkoušeno, že naprostou většinu komunikace zvládneme přes videohovory, které lze snadno realizovat přes Skype, Facetime, Teams a řadu dalších bezplatných aplikací. Je to jednoduché, je to zdarma a nepotřebujete žádné nadstandardní vybavení. Stačí notebook nebo PC s webkamerou a mikrofonem.

Jak máte zabezpečenou ochranu dat?

Data svých klientů chráníme nadstandardně. Naše mateřská společnost Mepatek patří mezi leadery v oblasti bezpečnosti ICT. Bezpečnost dokonce učíme ostatní a sami máme velmi pokročilé zabezpečení.

Díky externímu zpracování se navíc citlivé informace netoulají po firmě. Typickým příkladem může být zpracování mezd. Je jen málo organizací, kde se informace o výši jednotlivých mezd nedostanou z účtárny mezi zaměstnance a nezpůsobují zbytečné diskuse. V případě externího zpracování mezd něco takového nehrozí.