Projektový specialista realizací

Našim klientům pomáháme na cestě od papíru k digitalizaci. Věříme, že v tom je budoucnost. Pokud si to myslíš taky a máš zkušenosti s řízením více souběžných projektů a dodávkou řešení klientům, hledáme právě tebe.

Co bys měl/a umět?
Měl/a bys být komunikativní a rozumět péči o zákazníka, umět diagnostikovat problémy, jejich příčiny a řešit je. Měl/a bys mít schopnost vytvořit projektový plán a se zapojením všech zúčastněných stran uřídit více projektů najednou. Myslíme si, že úspěšný projekt vyžaduje schopnost propojit přínosy IT pro byznys klienta.

Co tě čeká?
Spolu s celým týmem budeš řídit více zajímavých projektů s novými technologiemi. Budeš dohlížet na plnění projektových úkolů a budeš odpovědný za doručení plánovaných výstupů projektů. Budeš pomáhat zákazníkům na cestě k digitalizaci a budeš je podporovat.
Protože se nepřestáváme zajímat o trh a jeho potřeby, očekáváme, že i ty rád sleduješ nové trendy.

Co za to dostaneš?
Dobrou práci dokážeme dobře ohodnotit. Určitě také oceníš férového šéfa, přizpůsobivou pracovní dobu a tým zkušených kolegů, kteří ti pomohou, když budeš potřebovat.

Práce na plný úvazek. Na této pozici lze také pracovat z domova nebo na zkrácený úvazek v kombinaci s pružnou pracovní dobou.

Vyplňte formulář a my se vám ozveme nebo se můžete ozvat vy nám: dobraprace@mepatek.cz, číslo +420 417 534 621

Doporučte tuto pozici

Znáte někoho, pro koho by tato pozice mohla být zajímavá?
Zadejte jeho e-mail níže a pošlete mu odkaz.

=

Mám zájem

Zaujala Vás práce na této pozici? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět

=