Samostatná účetní

Baví tě účtovat? Zkus to s námi. Komunikaci s klienty přesouváme z papírů do online prostoru. Neustále se rozvíjíme, a proto hledáme talenty, kteří nám pomohou naše nápady realizovat.

Co bys měl/a umět?
Měl/a bys umět samostatně účtovat a dobře zvládat systém podvojného účetnictví. Očekáváme také velkou chuť se vzdělávat. Účtování by tě mělo bavit a tvými klíčovými vlastnostmi by měly být pečlivost a zodpovědnost.

Co tě čeká?
Budeš kontrolovat účetní a daňové doklady našich klientů v ERP systému, účtovat všechny doklady související s ekonomickou činností jejich společností, zpracovávat bankovní výpisy, párovat a kontrolovat pohledávky a závazky, vyhotovovat měsíční a roční účetní závěrky, sestavovat přiznání k dani z přidané hodnoty.

Co za to dostaneš?
Dobrou práci dokážeme dobře ohodnotit. Určitě také oceníš férového šéfa, přizpůsobivou pracovní dobu a tým zkušených kolegů, kteří ti pomohou, když budeš potřebovat.

Práce na plný úvazek. Na této pozici lze také pracovat z domova nebo na zkrácený úvazek v kombinaci s pružnou pracovní dobou.

Vyplňte formulář a my se vám ozveme nebo se můžete ozvat vy nám: dobraprace@mepatek.cz, číslo +420 417 534 621

Doporučte tuto pozici

Znáte někoho, pro koho by tato pozice mohla být zajímavá?
Zadejte jeho e-mail níže a pošlete mu odkaz.

=

Mám zájem

Zaujala Vás práce na této pozici? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět

=